Tahlil Sonuçlarını Online Nasıl Öğrenirim ?

Önemli !! Bu makalede sizin tahlil sonucunuzu nasıl öğrenebileceğiniz anlatılmıştır. Almak için Hastane Sayfasına geri Dönün veya aşağıda anlatılan şekilde yeni bir hastane bulabilirsiniz

Tahlil sonuçlarınızı devlet hastanelerinden,özel hastanelerden ve çoğu semt polikliniklerinden online olrak öğrenebilirsiniz. www.tahlilsonuclari.net size bir rehber olmak amacıyla hazırlanmış bir portaldır.

Her sağlık kurumu kendi hazırlamış olduğu web portal üzerinden tahlil sonuçlarınızı yayınlamaktadır. Bunu öğrenebilmeniz için hepsi sizden bazı bilgiler ister bunlar doğum,tarihi,tahlil numarası veya tc kimlik numarası olabilir.

Hastaneler menüzünden giderek sonucu öğrenmek istediğiniz hastanenin bulunduğu şehri seçerek hastaneyi bulabilirsiniz. Bulduğunuz hastanenin sayfasını açın ve Tahlil Sonuçları butonuna tıklayarak tahlil sonuçlarınızı öğreneceğiniz portala yönleneceksiniz. Sizden istenilen bilgileri eksiksiz olarak doldurarak tahlil sonuçlarınıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Önemli Uyarı

Eğer sizi yönlendirmiş olduğumuz linkten herhangi bir şüpheniz varsa veya link çalışmıyor ise lütfen iletişim bölümğnden bize bildiriniz. Yazmış olduğunuz mail adresi üzerinden size en fazla 24 saat içerisinde dönüş yapılacaktır. Şimdiden Acil Şifalar Dileriz!!.